OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL

1. JAK WYGLĄDA I CO ZAWIERA?

Olejek do włosów Nanoil wydano w trzech wersjach. Każda z nich ma nieco inny skład. Różnica polega przede wszystkim na doborze naturalnych olejków — są one skomponowane tak, aby były precyzyjnie dopasowane do porowatości włosów, czyli do stopnia ich zniszczenia. Wiadome jest, że innych składników i substancji potrzebują włosy ciężkie i grube, które łatwo przeciążyć nieodpowiednią pielęgnacją, a innych suche i zniszczone pasemka. Z tego względu olejek Nanoil to trzy produkty, z których każdy troszczy się o inny rodzaj kosmyków. Każda z wersji Nanoil zawiera od 6 do 9 pielęgnacyjnych olejków – to prawdziwe bogactwo naturalnych substancji, od wieków znanych i cenionych za wspaniały efekt odżywienia, upiększenia i regeneracji włosów. Naturalne olejki są niezastąpionym źródłem dobrych kwasów tłuszczowych (m.in. omega-3, 6 i 9), zawierają mnóstwo witamin, minerałów i fitosteroli (odpowiedzialnych m.in. za syntezę kolagenu). Ich działanie w każdej z wersji Nanoil wspierane jest szeregiem innych substancji pielęgnacyjnych, które są niezmiernie ważne w procesie regeneracji włosów. Należą do nich m.in.: pantenol, jedwab, lanolina, keratyna.

Nanoil - Najlepszy olejek do włosów

strona producenta: nanoil.pl

Nanoil to jednak dużo więcej. W składzie każdej z trzech wersji oleju znajdują się unikalne, oparte na naturalnych składnikach kompleksy (kerastim i baicapil) odpowiadające za szybszy wzrost włosów i zagęszczenie fryzury. Dzięki nim olejek do włosów Nanoil hamuje również wypadanie włosów.

Dobrą wiadomością jest również to, ze Nanoil nie zawiera parabenów, silikonów ani żadnych uczulających lub wysuszających substancji.

2. JAKIE WŁOSY GO POLUBIĄ?

Olejek do włosów Nanoil jest opracowany tak, aby jedna z trzech wersji perfekcyjnie pasowała do jednej z porowatości włosów. Z tego względu olejek Nanoil będzie współgrał z każdym rodzajem włosów – wystarczy zastanowić się nad ich kondycją i potrzebami, określić rodzaj porowatości włosów, a następnie wybrać jedną z trzech wersji produktu.

3. JAK GO UŻYWAĆ?

Olejek do włosów Nanoil jest niezwykle wygodny w użyciu. Można go aplikować na włosy na wiele sposobów – w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać i jak silnej regeneracji potrzebują włosy.

Nanoil można nakładać na skórę głowy i pasemka (suche lub wilgotne), stosować przed i po myciu włosów, lub przed suszeniem ich suszarką (jako termoochronny lotion). Olejek do włosów świetnie sprawdzi się jako emulsja kondycjonująca kosmyki, ułatwi stylizację, nabłyszczy włosy, poskromi puszenie, zabezpieczy końce włosów. Można go nakładać na włosy nawet kilkukrotnie w ciągu dnia. To świetny, wielozadaniowy produkt, zapewniający kompleksową pielęgnację włosom.

4. JAKI DAJE EFEKT?

Nanoil do włosów niskoporowatych pielęgnuje włosy grube i ciężkie, unosi je lekko u nasady, nadaje lekkości i sprawia, że ich stylizacja zawsze będzie udana. Ochrania włosy przed zniszczeniem, nadaje blasku i pielęgnuje skórę głowy.

Nanoil do włosów średnioporowatych pielęgnuje włosy, których stan się nieco pogorszył: naprawia je, dba o przesuszone końce, powstrzymuje puszenie, ułatwia stylizację, nabłyszcza i nadaje włosom miękkości.

Nanoil do włosów wysokoporowatych: regeneruje zniszczone włosy, nawilża je, zapobiega niszczeniu i utracie wody, odbudowuje keratynową powłokę i zerwane wiązania we wnętrzu włosa, nabłyszcza i nadaje sprężystości oraz witalności.

Każda z trzech wersji olejku przyspiesza wzrost włosów, pobudza cebulki do pracy i hamuje wypadanie włosów, oraz zagęszcza fryzurę, nadając jej objętości.

5. DLACZEGO JEST POLECANY? (PLUSY)

  • mnogość naturalnych olejków
  • regeneruje i ochrania włosy
  • natychmiast poprawia wygląd włosów
  • pozbawiony parabenów
  • można go nakładać na skórę głowy
  • piękna, czarna, szklana i designerska butelka
  • dopasowany do potrzeb i porowatości włosów
  • wydajny, pięknie pachnie

6. UWAGA NA…

  • cenę (za produkt wysokiej jakości trzeba niestety trochę więcej zapłacić)